parę słów O MOIM PROGRAMIE

Czy wiecie, co odróżnia Tytanów od panów przeciętnych? Najlepsi sportowcy w historii globu, nazywani przeze mnie Tytanami, mają zupełnie inne spojrzenie na świat, interesują ich tylko ponadprzeciętne wyniki przez długi okres. Wynika to z faktu, że nie postępują oni w normalnie rozumiany sposób, ponieważ znajdują się w grupie 5% ludzi, którzy robią to, czego 95% osób nie jest w stanie zrobić. Kiedy inni chcą być „najlepszymi”, Tytan chce być „jedynym”. Kiedy inni mówią „tak”, on mówi „nie”. Kiedy inni bezcelowo działają, on myśli. Kiedy inni mówią, on słucha. Kiedy inni reagują, on kreuje. Kiedy inni ciężko trenują, on trenuje ciężko i mądrze oraz aktywnie się regeneruje. Kiedy inni przebywają w towarzystwie wampirów energetycznych, on ich unika. Kiedy inni niecierpliwie działają, oczekując natychmiastowych rezultatów, on cierpliwie działa i ufa swojemu procesowi.

Kiedy inni krótkofalowo ogrzewają się w świetle jupiterów, domagając się uwagi, on trenuje. Kiedy inni przebywają w social mediach w poszukiwaniu like’ów, on zmierza w kierunku swojej Esencji. Kiedy inni narzekają na nadmiar obowiązków, on wie, że to go wzmocni, i zaciska zęby. Kiedy inni porównują się do reszty, on skupia się na tym, co może kontrolować. Kiedy inni pękają w obliczu stresu, on robi rzeczy normalne w nienormalnych warunkach.

Program MentalEssence jest kierowany do osób, które nie szukają taniego przepisu na błyskawiczny sukces, bo wiedzą, że zmiany zachodzą w drodze ewolucji, a nie rewolucji, oraz które są podatne na naukę i nie boją się zadawać trudnych pytań.

Abraham Maslow, jeden z twórców psychologii humanistycznej, miał swoją teorię piramidy potrzeb i pojęcie samorealizacji, a my mamy swoją piramidę podejścia od wewnątrz do zewnątrz oraz Esencję. W podejściu od wewnątrz całą pracę rozpoczynamy od rozwoju charakteru, czyli od tego, jak postrzegamy siebie, od naszych motywów, wartości, filozofii życiowej, zdrowia, poczucia spełnienia i osób na naszej orbicie. Żeby robić i mieć więcej, trzeba najpierw BYĆ większym. Kolejnym szczeblem rozwoju Tytana jest proces, który jest niczym innym jak drabiną umożliwiającą osiągnięcie określonych celów. Wszystko to rzecz jasna nie byłoby możliwe bez odpowiednich narzędzi mentalnych, które pozwolą nam w stresowych sytuacjach usunąć się w cień i uwolnić nasz potencjał.

Członek programu uzyska klarowność, jasność i przejrzystość, w jaki sposób kultywować w sobie uniwersalne wartości: wytrwałość, hart ducha, optymizm, pewność siebie, entuzjazm, cierpliwość, miłość, empatię, pokorę, obecność i podatność na naukę, oraz uświadomi sobie, że prawdziwy sukces to sukces wewnętrzny – nie posiadanie rzeczy, ale mistrzostwo w pracy nad sobą. Dążenie do Esencji to plan na całe życie, który nigdy nie zostanie do końca zrealizowany. Tak naprawdę nie ma jednej drogi, to Esencja jest drogą, której kluczem jesteś Ty. Jedno jest pewne: gdy wraz z MentalEssence wejdziesz do głowy swojego idola, będziesz tą samą osobą, ale nie będziesz taki sam.

dziedzictwa tytanów I PRZEKRACZANIE GRANICY TEGO, CO MOŻLIWE

0